Třezalkový olej 215 ml

 

100% přírodní Svatojánský třezalkový olej - k masážím a do koupele - pro rychlou úlevu od stresu a napětí celého organismu.

Třezalkový olej současně zjemňuje a zklidňuje suchou, citlivou a podrážděnou pleť, podporuje proces obnovy pokožky a skvěle regeneruje pokožku po slunění.

Je velmi oblíbený u lidí trpících ekzémem nebo lupénkou.

Napomáhá k regeneraci kůže v okolí opruzenin, proleženin a popálenin.

Je ideální k masážím a  zvláčnění zhojených jizev.

Dostupnost Ihned (2 ks)
370 Kč
   
Značka Dr. Dudek
Kategorie Pleťové oleje
 

Vlastnosti a použití Třezalkového oleje Dr. Dudek:

Při výrobě Svatojánského třezalkového oleje důsledně dodržujeme tradiční recepturu – třezalkové květy ručně sbíráme kolem období letního slunovratu (svátku sv. Jana Křtitele). Správně nakvetlou třezalku začerstva nakládáme do kvalitního panenského slunečnicového oleje. Jedině tak může třezalka do oleje uvolnit plné spektrum svých účinných látek. O správném postupu výroby svědčí zejména sytě červená barva Třezalkového oleje Dr. Dudek.

Náš Svatojánský třezalkový olej je oblíben mezi profesinálními maséry. Masáží docílíme velmi dobrých prokrvujících účinků (dermatologickým testováním - ne však na zvířatech! – byl potvrzen rychlý nástup prokrvení již do 5 minut s trváním až 2 hodiny). Nezastupitelný je zejména při speciální Breussově masáži, jejímž principem je pomocí jemných tahů kolem páteře roztáhnout meziobratlové ploténky a vmasírovat do nich potřebné množství oleje. Masáž nejen krásně hydratuje pokožku, vyživuje kůži i podkoží, ale zároveň dokáže uvolňovat stresem ztuhlé svaly a zbavovat organismus psychického i fyzického napětí. Díky natažení páteře dochází k vyrovnání dysbalancí, které mohou vzniknout špatným držením těla či sedavým zaměstnáním. Svatojánský třezalkový olej je vhodný i k dalším typům masáží při rehabilitační i domácí péči o pokožku v okolí namožených a ztuhlých svalů, šlach a při problémech se zády.

Přípravek je výborný také přímo do koupele.

Jak aplikovat:

Masáž: Masírujte nebo potírejte pokožku Třezalkovým olejem podle potřeby i několikrát denně. Ideální je vtírat olej do ještě vlhké pokožky hned po koupeli, případně požít olej přímo do vany.

Relaxační a vyživující koupel: Do koupele přidávejte 1-2 polévkové lžíce Třezalkového oleje na vanu teplé vody. 

Upozornění: Třezalka může zvyšovat citlivost pokožky na sluneční záření, nepoužívejte jej před opalováním, ale ideálně k výživě a hydrataci pokožky až po slunění.

Tip:

  • Potírání pokožky na spáncích napomáhá k relaxaci při migrénách a neurózách.
  • Relaxační hřejivá koupel s přísadou Třezalkového oleje zklidní mysl a současně zanechá kůži jemnou a vláčnou. Po koupeli se jen lehce osušte a nechte Třezalkový olej působit na pokožce.

Složení:

  • olejový extrakt z květů třezalky tečkované
  • panenský (za studena lisovaný) slunečnicový olej
  • vitamín E

» Neobsahuje žádné chemické přísady 

Hmotnost 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: