_____________________________________________________________________________Akční sleva 20 % na vybrané produkty. _____________________________________________________________________________

Aromatické oleje, Strana 2

 

Nejprodávanější

98 Kč
478 Kč198478
Značky
 
sleva

Stránka 2 z 3 - 45 položek celkem

     
  • levandu 1424
    LEVANDULE 100% silice 10 ml
    Ihned (5 ks)
    Nespavost, relaxace Levandule je vhodná do relaxačních koupelí a ke stimulačním masážím. Vůně levandule pomáhá navodit příjemnou a relaxační atmosféru, odstraňuje psychickou i...

    304 Kč 30,40 Kč / 1 ml
       
    Značka: Green Idea
  • ChatGPT Image 20. 6. 2026 12 44 02 Novinka 77848
    Levandule úzkolistá éterický olej 10 ml
    Ihned (3 ks)
    Levandula Angustifolia Mailette; Francie 100% přírodní rostlinná silice lékopisné kvality

    478 Kč 47,80 Kč / 1 ml
       
    Značka: Ellinor
  • ChatGPT Image 20. 6. 2026 09 28 55 Novinka 5203
    Levandulový BIO esenciální olej z Naxosu 10ml ORGANIC ISLANDS
    Ihned (1 ks)
    100% BIO esenciální olej z levandule úzkolisté Vhodný i do vaření. Esenciální oleje Organic Islands jsou vyrobené pouze z Řeckých BIO aromatických a léčivých rostlin a...

    360 Kč 36 Kč / 1 ml
       
    Značka: Marksman- IMPORT
  •  
  • ChatGPT Image 20. 6. 2026 12 46 55 Akční sleva 20 % 77818
    Limetka 10 ml éterický olej
    Ihned (1 ks)
    Cymbopogon Citratus Oil, Indie
    350 Kč (–20 %)
    280 Kč 28 Kč / 1 ml
       
    Značka: Ellinor
  • ChatGPT Image 20. 6. 2026 12 51 06 77849
    Mandarinka (červená) 10 ml
    Ihned (3 ks)
    Citrus Reticulata; Itálie 100% přírodní rostlinná silice lékopisné kvality

    414 Kč 41,40 Kč / 1 ml
       
    Značka: Ellinor
  • 83a42280 ccfc 46bf 807d b2de0dbc0fec 4747
    Mandarinka éterický olej 10ml
    Ihned (2 ks)
    Použití: na aromaterapii a jako surovina na obohacení kosmetických prostředků. Aromaterapie: Vyčerpání. Emocionální disharmonie. Deprese. Podráždění. Strach. Přerušovaný...

    199 Kč 19,90 Kč / 1 ml
       
    Značka: TML
  •  
  • ChatGPT Image 20. 6. 2026 08 50 16 Akční sleva 20 % 5212
    Mandarinkový BIO esenciální olej z Naxosu 10ml ORGANIC ISLANDS
    Ihned (1 ks)
    Mandarinkový esenciální olej má antiseptické, detoxikační a sedativní účinky. Působí proti stárnutí, proti vráskám, pomáhá proti striím a pihám a pomáhá vyrovnávat mastnotu...
    360 Kč (–20 %)
    288 Kč 28,80 Kč / 1 ml
       
    Značka: Marksman- IMPORT
  • ChatGPT Image 20. 6. 2026 13 02 06 Akční sleva 20 % 77850
    Máta peprná eterický olej 10 ml
    Ihned (2 ks)
    Mentha Piperita; USA 100% přírodní rostlinná silice lékopisné kvality
    374 Kč (–20 %)
    299 Kč 29,90 Kč / 1 ml
       
    Značka: Ellinor
  • ChatGPT Image 20. 6. 2026 13 03 54 77805
    Mateřídouška 10 ml éterický olej
    Ihned (3 ks)
    Thymus Serpyllum; Maďarsko 100% přírodní rostlinná silice lékopisné kvality

    372 Kč 37,20 Kč / 1 ml
       
    Značka: Ellinor
  •  
  • ChatGPT Image 20. 6. 2026 09 33 46 5206
    Mátový BIO esenciální olej z Naxosu 10ml ORGANIC ISDLANDS
    Ihned (2 ks)
    pomáhá čistit pokožku, zmírňuje bolest a duševní únavu Vhodný i do vaření. 100% organický esenciální olej z máty (Mentha pipperita). Esenciální oleje Organic Islands jsou...

    360 Kč 36 Kč / 1 ml
       
    Značka: Marksman- IMPORT
  • ChatGPT Image 20. 6. 2026 13 05 57 77812
    Myrha v jojobě 10 ml éterický olej
    Ihned (1 ks)
    Commiphora Myrrha Jojobový olej se vzácnou silicí je určen k dalšímu ředění.

    366 Kč 36,60 Kč / 1 ml
       
    Značka: Ellinor
  • ChatGPT Image 20. 6. 2026 13 09 05 Akční sleva 20 % 77806
    Nard 10 ml éterický olej
    Ihned (1 ks)
    Nardostachys jatamansi; Nepál 100% přírodní rostlinná silice lékopisné kvality
    570 Kč (–20 %)
    456 Kč 45,60 Kč / 1 ml
       
    Značka: Ellinor
  •  
  • Snímek obrazovky 26 6 2025 13727 allegro.cz 4753
    Neroli éterický olej 10 ml
    Objednáno - na cestě
    Použití: na aromaterapii a jako surovina na obohacení kosmetických prostředků. 

    266 Kč 26,60 Kč / 1 ml
    Značka: TML
  • e29c1ff0 b58f 467c 8114 db95e300fa37 4750
    Pačuli éterický olej 10ml
    Ihned (3 ks)
    Použití: na aromaterapii a jako surovina na obohacení kosmetických prostředků.

    292 Kč 29,20 Kč / 1 ml
       
    Značka: TML
  • ChatGPT Image 20. 6. 2026 13 13 04 Novinka 77851
    Pačuli obecná eterický olej 10 ml
    Ihned (2 ks)
    Pogostemon Cablin Oil; Singapur 100% přírodní rostlinná silice lékopisné kvality

    352 Kč 35,20 Kč / 1 ml
       
    Značka: Ellinor
Další produkty

Stránka 2 z 3 - 45 položek celkem